5 Simple Techniques For Діджитал
5 Simple Techniques For Діджитал
Blog Article
Ми оптимізуємо роботу сайту, створюємо персоналізований маркетинговий досвід та збираємо дані щодо використання сайту та аналітику.
Сукупність посилань, які ведуть на сайт з інших ресурсів, називають посилальною масою.
Швидкість змін. Цифровий простір надзвичайно динамічний, де тренди, інтереси аудиторії, алгоритми пошукових систем та соціальних медіа можуть раптово змінюватися.
електронні книги, інструкції, чеклісти тощо — корисний контент, покликаний навчати користувачів чомусь новому, доносити до них корисну інформацію, ділитися кейсами з використання вашого продукту, інше;
Збільшення впливу. Комбінування різних типів медіа дозволяє компаніям максимально розширити ефект охоплення та залучити більше людей до свого бренду.
Через власні медіа компанія має повний контроль над контентом і може спілкуватися безпосередньо зі своєю аудиторією.
Що таке базові елементи бренду? Якими є загальні та click here специфічні критерії відбору? Як поєднати елементи для максимізації капіталу бренду?
Цифрова інфраструктура компанії має бути належно захищена власними можливостями або зовнішніми сервісами.
Кожен тип медіа має свої особливості та можливості для залучення аудиторії, їх поєднання допомагає створити комплексну стратегію просування.
Веб-сайт — це може бути як окремий лендінг продукту/пропозиції, так і багатосторінковий ресурс компанії. Сайт — одне з основних та найінформативніших диджитал-джерел, що несе в собі функцію ком’юніті.
Покращення взаємодії з аудиторією. Комбінація власних, оплачених та залучених медіа дозволяє забезпечити більш глибоку та різноманітну взаємодію з аудиторією.
За логікою цього правила ми повинні говорити сториз, стрим, скриншот, кринж, фрилансер, тимлід, диджитал тощо. Більш звичними вже для нас є слова
Розробили шаблон для масових розсилок та форми підписки, а також запустили чотири базові тригерні листи.
Пошукова реклама — це оголошення в пошукових системах, які відрізняються від органічної видачі поміткою «Реклама». Вони найчастіше розміщуються одразу під пошуковою стрічкою, але є й інші варіанти: внизу першої сторінки видачі або між органічною видачею на другій-третій сторінці.